Популярні речові ринки України

Речовий ринок пропонує своїм відвідувачам багато найрізноманітнішого дитячого одягу: дорогого і дешевого, нарядного і простого, якісного, і не дуже. На жаль, такий вид шопінгу має як плюси, так і мінуси. До позитивних сторін ринків можна віднести доступний рівень цін і великий асортимент товарів, але щоб знайти дійсно хороший дитячий трикотаж оптом або в роздріб, доведеться обійти десятки торгових точок, плутаючись в хаотичній структурі рядів і штовхаючись в тісноті проходів. На додаток, при багатому на перший погляд виборі, дитячий одяг на ринку дуже однотипний, оскільки є масовою продукцією, розрахованою на покупця з невибагливим смаком і не дуже високим доходом. 

Серед найбільших речових ринків України виділяються три ринки-гіганти, які, так або інакше користуються популярністю у більшості вітчизняних покупців. Це ринок Авангард, більше знайомий нам під назвою 7-й кілометр в Одесі, харківський ринок Барабашова і Калинівський ринок в Чернівцях.

дитячий трикотаж оптом або в роздрібОдеський Авангард - 7-й кілометр

Великий речовий ринок Авангард (Сьомий кілометр) в основному заповнений виробами дитячого одягу китайського і турецького виробництва. Відомо, що дитячий трикотаж оптом  з маркіровкою «madeinChina», заслужив репутацію дешевого товару, але дуже часто низька ціна обумовлена його невисокою якістю: у складі китайських речей переважає синтетика, серед товару багато браку, можуть зустрічатися речі з необробленими краями, грубими нерівними швами, неякісною фурнітурою.

Та і експлуатаційні якості дешевої китайської продукції дуже сумнівні - вона часто линяє, сідає, утворює кругляки. Звичайно, на Сьомому кілометрі можна купити пристойні товари, але для цього доведеться витратити значно більше грошей.

Речовий ринок Барабашова (Харків)

Ринок Барабашова - найбільший в Україні і головний ринок східної її частини. Тут активно реалізується дитячий одяг в роздріб, але також можливий цілком вигідний опт і дрібний опт. Це дешевий речовий ринок з широким китайським асортиментом. Також тут є багато турецьких товарів, які відрізняються високою якістю і непоганим дизайном, але тому і коштують теж недешево.

Чи так важливо купувати для дітей дорогий одяг, який довго носитиметься? Як правило, малюки швидко зростають і не встигають повністю використати весь ресурс своїх речей. Набагато важливіше забезпечити дитині натуральність, екологічність, комфортність одягу. За бажанням, у продажу можна знайти цілком доступний вітчизняний дитячий трикотаж, у якого і тканини будуть не гірші, і якість не нижча, і ціна набагато доступніша. 

Калинівський ринок в Чернівцях

Ринок в Чернівцях є сучасним торговим комплексом, де представлений одяг для дітей в широкому асортименті. Через Чернівці проходять найбільші транспортні магістралі, що сполучають Схід і Захід, що дає великі можливості для постачань одягу від виробника самих різних країн. На ринку представлений дитячий одяг опт з Туреччини і Китаю, Індії, ОАЕ, тут можна зустріти непогані польські і білоруські речі, а також великий спектр продукції вітчизняної трикотажної індустрії в різній ціновій категорії. 

Щоб з вигодою купити дитячий одяг оптом, не обов'язково їхати за тридев'ять земель на великий речовий ринок. Можливості нашого інтернет-магазину ТМ Арлекін дозволяють придбавати дитячий трикотаж від виробника оптом, дрібним оптом, в роздріб за цілком доступними цінами і з доставкою у будь-яку точку України. При цьому, ми гарантуємо високу якість і повну відповідність всім санітарно-гігієнічним вимогам.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу