Гарантія та сервісне обслуговування

В асортименті нашого інтернет-магазину представлений тільки сертифікований товар, на який надається офіційна гарантія від виробника. Всі розміри створені за ГОСТом. Забарвлення виробів на сайті - відповідають дійсності.

Якщо при отриманні товару Ви виявили, що він не підходить за кольором, формою, характеристикам або з інших причин не може бути використаний за призначенням, протягом 14 днів - товар можна повернути або обміняти за умови, що товар не був у експлуатації, збережено його товарний вигляд, комплектація, етикетка, а також документи, що підтверджують факт покупки.

У всіх випадках, коли повернення відбувається через брак або невідповідність переліку товарів по замовленню, повернення здійснюється за наш рахунок. В інших випадках - за рахунок покупця.

Повернення грошових коштів здійснюється тільки після отримання та перевірки товару, який ми прийняли на повернення.

Важливо: поверненню не підлягають товари, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.

Як повернути або обміняти товар?

В разі, якщо товар вам не підійшов, ви можете здійснити повернення протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки товару).

Обмін або повернення товару, купленого в інтернет-магазині ТМ Арлекін, здійснюється відповідно до "Закону про захист прав споживача".

  • ми гарантуємо 100% прозору схему повернення коштів
  • на ваш вибір ми запропонуємо кілька способів повернення.

Наше підприємство працює на ринку трикотажної продукції вже досить тривалий час. Ми несемо повну відповідальність за нашу продукцію і надаємо клієнтам надійні гарантії якості, сервісу і дотримання законодавства «Про захист прав споживача».

Гарантія якості продукції

Мы виробляємо трикотаж  виключно з високоякісних матеріалів з використанням сучасного обладнання, тому можемо гарантувати абсолютну безпеку продукції для шкіри дітей, естетичний зовнішній вигляд і повну відповідність прийнятим санітарно-гігієнічним вимогам.

Гарантія повернення

Ми гарантуємо повернення або обмін товару протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» і оперативне вирішення усіх виникаючих при цьому питань в разі поставки неякісної продукції або якщо трикотаж не підійшов вам з яких-небудь причин. Ви можете повернути або обміняти товар в будь-який момент протягом заявленого терміну, якщо він не був у використанні і у вас збереглися всі етикетки, товарна упаковка і документи, що підтверджують покупку.

Гарантія професійного обслуговування

У нас працюють досвідчені і кваліфіковані співробітники, які дадуть відповідь на всі ваші питання і зроблять все можливе, щоб ви отримали тільки приємні враження від нашої співпраці.

Додаткову інформацію щодо обміну або повернення товару можна отримати за телефонами:

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу