Повернення і обмін - ТМ Арлекін

Виробництво дитячого трикотажу торгова марка «Арлекін» проводить з використанням сучасних технологій з декількома стадіями контролю якості.

При отриманні замовлення уважно перевіряйте зовнішній вигляд. Претензії приймаються до початку використання виробу.

Ви можете повернути товар якщо:

  • товар не був у використанні, збережена упаковка, фабричні ярлики, а також платіжні документи, видані разом з проданим товаром.

Обміняти товар або повернути кошти можна зв'язавшись з нами за телефонами вказаними в контактах, відповідно до Закону про захист прав споживачів.

Якщо було отримано бракований товар або доставлено не те, що було замовлено, вартість повторної доставки оплачує інтернет-магазин. Випадки невідповідного розміру і кольору не потрапляють під безкоштовну доставку. Після оприбуткування товару на склад і підтвердження всіх умов повернення та обміну, здійснюється заміна товару або повернення грошових коштів електронним платежем.

Обміняти/повернути товар можна протягом 14 днів з моменту покупки.

Відправка нам товару на обмін/повернення автоматично підтверджує згоду з умовами обробки, оплати, вартістю та термінами виконання робіт!

Інтернет-магазин залишає за собою право не приймати подальші замовлення клієнтів, які порушують умови повернення та обміну товару.

Поверненню не підлягають речі з категорій: купальники та плавки, спідня білизна (майки, труси, топи, комплекти майка/топ+труси), шкарпетки та колготи, головні убори.

Увага! Якщо сума Вашого замовлення була від 1000 грн, та після повернення/обміну товару сума замовлення зменшилась, Вам необхідно також додатково оплатити початкову вартість доставки Вашого замовлення.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу