Ринок Авангард (7 кілометр), Одеса

Ринок Авангард, він же Промтоварний ринок 7-й кілометр, він же Одеський ринок - великий речовий ринок, другий по площі в Україні після Харківського Барабашова. Щодня за покупками сюди приїжджають більше півтора тисяч чоловік з усієї країни і ближнього закордоння, а продавці реалізують десятки тисяч одиниць товарів самих різних споживчих груп. На Сьомому кілометрі можна купити все, а пануюча тут істинно одеська атмосфера торгу дозволяє іноді навіть при этомсэкономить.

Ринок сьомий кілометр

Сьомий кілометр розташувався недалеко від Одеського морського порту, завдяки чому буквально завален найрізноманітнішими товарами, доставленими з Туреччини і Китаю.Ринок має цілком зручну структуру і розділений на торгові ряди, що іменуються вулицями. Власне, вулицею є ряд контейнерів, пофарбованих в певний колір (відповідно до назви вулиці). Цінова політика вулиць істотно відрізняється: найдешевшими вважається Рожева, Персикова і Зелена вулиці, далі, починаючи з Сірої вулиці, реалізують дорожчі товари.

ринок сьомий кілометрНа ринку Авангард завжди можна купити дитячий одяг, взуття, іграшки, інші товари дитячої групи за дуже низькими цінами. Особливо вигідно придбавати оптові партії товарів ростовками, певною кількістю одиниць або на конкретну суму. У різних продавців оптові умови можуть бути самими різними.Крім того, багато підприємців 7 км окрім звичайних оптово-роздрібних торгових точок, мають власні інтернет-магазини і активно співпрацюють, як з рядовими покупцями, так і з організаторами спільних покупок.

До речі, існує ще один ринок в Одесі, так званий 6 кілометр. Ці майданчики трохи хитрують і намагаються працювати як 7 км, але часто не є структурною одиницею Авангарду.

Переважна більшість дитячого одягу на Авангарді - продукція від китайських виробників. Тут можна купити як дорогі брендові речі, так і дуже дешеві товари. Як правило, якість одягу залежить від ціни: чим краще, тим дорожче, і навпаки. Наприклад, неякісний китайський одяг можна визначити по характерному хімічному запаху, що може свідчити про наявність у складі виробу небезпечних токсичних речовин. Такий одяг коштує практично копійки, але вона може завдати величезної шкоди здоров'ю.

Чи варто економити на шкоду якості - кожен покупець вирішує самостійно, але навіть дорогий дитячий одяг оптом, куплена на одеському ринку, в сумі обійдеться набагато дешевше, ніж товар, придбаний в роздрібних магазинах інших міст України. 

Переваги одеського Сьомого кілометра

Переваги одеського Сьомого кілометра великі і обумовлюються великим вибором, доступними цінами, цілком зручним розташуванням. Але, як і на будь-якому речовому ринку, тут необхідно бути дуже пильним, оскільки існує ризик стати здобиччю непорядних продавців або шахраїв.

Звичайно, їхати на Сьомий кілометр за парою дитячих кросівок або однією нарядною сукенкою не варто, але ось для сезонного поповнення гардеробу - це саме воно, купуючи одяг оптом на усю сім'ю, можна отримати реальну вигоду.

Якщо у вас немає можливості або бажання їхати в Одесу на речовий ринок, ми можемо запропонувати вам альтернативний варіант вигідного шопінгу - недорогий дитячий одяг оптом від вітчизняного виробника в інтернет-магазині ТМ Арлекін. Такий одяг і в гігієнічному, і в естетичному, і в економічному планово багато разів привабливіше, ніж китайські речі з Авангарду, а купити її можна через інтернет, навіть не виходячи з будинку.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу