Харківський ринок Барабашово

Незважаючи на широкі сучасні можливості для шопінгу, одним з найбільш популярних способів купівлі дитячого одягу, досі вважаються речові ринки.

Ринок Барабашово в Харкові, мабуть, найбільш популярний і найбільший промислово-речовий ринок не лише України, але і всієї Східної Європи. Займаючи площу більше 80 га, він щодня збирає до 200 тисяч покупців. Така висока відвідуваність обумовлена зручним розташуванням, практично в центрі міста.

Як знайти ринок в Харкові?

Поряд з ринком знаходяться зупинки всіх видів наземного громадського транспорту, дві станції метро, досить близький виїзд на окружну дорогу, безліч парковок, завдяки чому сюди легко добиратися з будь-якої точки країни і довколишніх пограничних територій.

Ринок Барабашово в ХарковіХарківський речовий ринок - єдиний оптово-роздрібний ринок, де в певні дні торгівля ведеться навіть вночі. Він відрізняється щонайширшим асортиментом товарів - від одягу і аксесуарів, до бетономішалок і культиваторів.

У Харкові перетинаються прямі торгові потоки з різних країн світу, що обумовлює наповнення ринку продукцією на будь-який смак і гаманець. Зокрема, тут можна купити будь-який дитячий одяг оптом і в роздріб - від дешевих виробів, до дорогих брендових речей.

Наприклад, китайський асортимент представлений і найдешевшим ширвжитком дуже низької якості, і цілком пристойними фабричними виробами за помірною вартістю; на прилавках і вітринах можна знайти дуже добротний турецький трикотаж, одяг європейських брендів.

Крім того, торговий комплекс Барабашово є плацдармом для просування продукції вітчизняного виробника, особливо, продуктів харківської швацької промисловості, чим і пояснюються дуже доступні ціни на товари. Серед них можна знайти дійсно путні речі, але щоб купити відповідний дитячий трикотаж оптом доведеться обійти багато рядів і торгових точок, особливо, якщо ви перший раз на ринку і слабо орієнтуєтеся в його структурі.

Головна відмінність ринку Барабашово в Харкові

Ціни на харківському ринку, і оптові, і роздрібні, в цілому набагато нижчі, ніж в середньому в Україні, але якщо ви хочете купити речі ще дешевше, ніж вказано на цінниках, тут можна і треба торгуватися. Незалежно від стильових або брендових переваг, на Барабашці або Барабані, як називають ринок в простолюдді, часто можна повністю оновити свій гардероб, причому, за цілком помірну суму.

На ринку Барабашово працює більше 70 тисяч чоловік. Велика частина продавців - харків'яни, але серед підприємців дуже багато представників східно-азіатських і африканських національностей. Практично всі продавці на ринку взаємозв'язані між собою, у одного підприємця найчастіше буває по декілька торгових точок. Якщо ви хочете отримати велику знижку на товар, треба шукати власника точки, оскільки з безпосередніми продавцями домовитися складно, а хазяї часто йдуть на поступки.

Ринком Барабашово володіє концерн «АВЕКіК», який вкладає великі кошти на розвиток інфраструктури торгового комплексу. Крім того, компанія багато робить для міста. Узяти, приміром, галерею «АВЕК», яка є провідним недержавним виставковим майданчиком Харкова, або сімейний парк відпочинку з розвагами і зоопарком FeldmanEcopark, де із задоволенням проводять свій вільний час харків'яни і гості міста.

Ринок Барабашово дарує неймовірний простір для шопінгу. Але якщо ви не прихильник ринкової метушні і цінуєте свій час, ми можемо запропонувати вам зручніший варіант покупок - інтернет-магазин ТМ Арлекін, де можна купити дитячий одяг оптом, не сумніваючись в якості продукції і рівні обслуговування.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу