Калиновський ринок в Чернівцях

Ринок в Чернівцях (Калинівський) - сучасне багатопрофільне торгове підприємство з потужною інфраструктурою, яке за час свого існування з невеликого міського базару переріс у великий речовий ринок, один з найбільш затребуваних в Україні і ближньому пограниччі.

Особливістю чернівецького оптового ринку є те, що він знаходиться у власності територіальної общини Чернівців. В принципі, це єдиний ринок такого масштабу, який належить місту, а не приватному власникові. Більше 20 тис. городян знайшли тут роботу і скільки ж щодня відвідує його з метою придбання найрізноманітніших товарів - від продуктів харчування, до меблів і будівельних матеріалів.

Якщо вірити статистиці, близько 10% податкових надходжень до міського бюджету складають відрахування від діяльності Калинівського ринку. Особливо жваво на ринку торгівля йде в сезон, наприклад, перед новорічними святами або перед школою, адже прикупивши обновки на Калинці можна заощадити як мінімум відсотків двадцять від їх магазинної вартості, а купуючи оптові партії - і того більше.

Який з себе Калинівський ринок

Успіх будь-якого оптового ринку залежить від географічного положення, і Чернівецький оптовий ринок - не виключення. Істотні переваги комплексу дають найбільші транспортні магістралі, які проходять через місто, а також безпосередня близькість до західних меж, що відкриває двері на український ринок продукції з багатьох країн Європи, Азії і Африки. У більшості тут представлений одяг турецьких брендів, оскільки з самого початку створення ринку, багато товарів сюди везли саме із Стамбулу.

Існує думка, що в дев'яності роки, саме завдяки напливу вітчизняних покупців, турецькі фабрики істотно розширили своє виробництво. Також на ринку можна знайти багато китайського, польського, білоруського дитячого одягу. Тут реалізується дитячий одяг оптом у широкому асортименті - дитячі кофтини, сукні, костюми, футболки, штани, шорти, сарафани, одяг для новонароджених і підлітків, великий вибір дитячого взуття, шкільного приладдя, іграшок. 

калинівський ринок в чернівцяхВ принципі, незважаючи на різноманіття пропозицій, купити одяг з кращим співвідношенням ціна-якість на ринку досить складно. Практично весь дешевий китайський одяг не відрізняється особливою якістю, а турецькі речі хоч і заслуговують високих похвал, завжди коштують грошей.

Вибір ускладнюється ще і специфічною ринковою структурою і відсутністю чіткої структуризації по товару, у зв'язку з чим, щоб знайти дуже якісні і прийнятні за ціною речі, необхідно обійти не один торговий ряд. Крім того, ринок - це практично завжди товчія, шахраї, торг, і не кожен готовий терпіти ці незручності навіть заради дешевих цін.

Можна сказати, що Калинівський ринок в Чернівцях підходить тим, хто бажає вигідно купити дитячий одяг великим оптом або живе недалеко від міста. Але якщо ви знаходитеся в іншій області і не маєте зручного транспортного з'єднання з Чернівцями, навряд чи така поїздка принесе вам велику вигоду. В цьому випадку, хочемо звернути вашу увагу на асортимент нашого інтернет-магазину ТМ Арлекін.

Вивчивши наші пропозиції, ви зрозумієте, що для вигідної угоди не треба їхати на іншу сторону світу. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів і гарантуємо їх високу якість і красивий зовнішній вигляд, а ще реалізуємо демократичну цінову політику і організуємо доставку товару у будь-який куточок України зручною для клієнта службою доставки.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу