Готуємося до школи - вибираємо рюкзак

Ранець або рюкзак - один з головних атрибутів першокласника, а ще - це найважливіший шкільний аксесуар, від якості якого багато в чому залежить комфортність шкільного навчання. Якщо ви шукаєте, де купити ранець або рюкзак для першокласника, будемо раді допомогти вам в цьому питанні.

У інтернет-магазині Арлекін представлений великий вибір ранців для хлопчиків і дівчаток за доступною ціною, а в цій статті ми вам розповімо, як вибрати відповідний аксесуар для свого малюка.

Шкільні рюкзаки для дівчаток і хлопчиків

Перше, на що треба звертати увагу при виборі шкільного рюкзака - його вага і розмір. У нормі, рюкзак для першокласника має бути не вищий за плечі дитини і не нижчий його талії. Його вага разом з всім вмістом не повинна перевищувати 10% від ваги дитини, тобто порожній аксесуар повинен важити приблизно 500-800 гр. При цьому, краще вибирати рюкзаки з жорстким внутрішнім каркасом, анатомічною спинкою і м'якими неширокими лямками.

Не менше значення має матеріал рюкзака і якість фурнітури. Шкільний рюкзак експлуатується в непростих умовах, і бажано, щоб його матеріал був міцним, водонепроникним, стійким до подряпин і інших механічних дій. Краще віддавати перевагу аксесуарам з міцними блискавками, оснащеними двома бігунками. Також обов'язковою є наявність світловідбивних вставок, міцних блискавок з двома надійними бігунками.

І не слід забувати, що в першому класі для малюка рюкзак є не стільки сумкою, скільки захоплюючою іграшкою, тому важливо, щоб він подобався дитині і радував його малюнком улюбленого героя або веселим забарвленням. Додатковим бонусом стануть невеликі кишеньки для важливих дитячих дрібниць.

У інтернет-магазині Арлекін на вас чекають якісні сучасні шкільні рюкзаки, всі характеристики які продумані до дрібниць. Заходьте до нас на сторінку, знайомтеся з аксесуаром і нехай ваша дитина сміливо крокує в чарівну Країну Знань разом з нашим рюкзаком!

Приклади рюкзаків від ТМ Арлекін:

шкільний рюкзакшкільний ранець для хлопчикашкільний ранець для дівчинки

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу