Вибираємо нижню білизну для дитини

дитяча нижня білизнаВибір нижньої білизни для дітей вимагає особливого підходу. Трусикимаєчкикомплекти безпосередньо стикаються зі шкірою дитини, тобто вони мають бути в першу чергу не лише якісними і зручними, але і абсолютно безпечними.

Розглянемо детальніше критерії вибору дитячої нижньої білизни.

Трусикимаєчки, шортики, топікикомплекти білизни для дітей обов'язково мають бути виготовлені з якісних натуральних матеріалів - бавовни, льону, бамбукового полотна.

Синтетика не може забезпечити малюкові необхідний рівень комфорту, погано пропускає повітря і вбирає вологу, а це - кардинально протипоказано малюкам. Крім того, неякісні барвники, використовувані при виробництві такого полотна, можуть стати причиною неприємних роздратувань і викликати алергічні реакції.

Матеріал для дитячої нижньої білизни

Матеріал, з якого виготовлена білизна має бути м'яким, податливим, таким, що не сковує рухів дитини. Ідеальним варіантом для нижньої білизни є трикотажне полотно кулір або стрейч-кулір, мультиріп, рібана.

Не варто купувати вироби із занадто тонкого полотна, оскільки такий матеріал гірше захищає від пилу і бруду, швидше зношується і втрачає свої функціональні і естетичні властивості.

Важливе значення має зовнішній вигляд і якість пошиття білизни.

На виробах не повинно бути грубих рубчиків, резинок, необроблених швів. Краще зовсім відмовитися від трусиків і маєчок із стразами, намистинками, металевими прикрасами і віддати перевагу виробам з ніжним мереживом, контрастною обробкою, друкарським принтом.

Не експериментуйте з розмірами і формами дитячої білизни. Тісна білизна може заподіяти дитині незручності і навіть шкода його здоров'ю (особливо, це стосується юних джентльменів), а занадто вільне - заподіяти дискомфорт.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу