Оптом дешевше або чому оптовики вибирають трикотаж Арлекін

При формуванні асортименту роздрібного магазину або просто купівлі великої кількості одягу, багато хто шукає, де купити дитячий трикотаж оптом дешевше і віддають перевагу продукції нашого інтернет-магазину.

Чому оптовики вибирають трикотаж Арлекін?

дитячий трикотаж оптомВ першу чергу тому, що на свою продукцію ми встановлюємо найбільш доступні ціни в регіоні. Наша цінова політика вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів своєю стриманістю.

Ми пропонуємо клієнтам продукцію від виробника за найнижчими гуртовими цінами, що дозволяє їм реалізувати продукцію в роздріб з мінімальними націнками і підвищує популярність торгової точки серед споживачів. У нас немає ніяких обмежень за замовленням окрім мінімальної суми в 100 грн і 10% націнки на покупки до 500 грн При цьому, будь-який товар можна придбати поштучно.

При замовленні продукції на суму від 500 грн ми організовуємо доставку товару абсолютно безкоштовно, а якщо ви зробите замовлення на 1000 грн і більше, подаруємо додаткову знижку в 5% від ціни сайту.

Крім того, оптовиків притягають зручні умови співпраці з нашим інтернет-магазином. Ми працюємо з фізичними і юридичними особами і реалізуємо свою продукцію не лише великим торговим точкам і магазинам дитячого трикотажу, але і тим, хто бажає купити трикотаж Арлекін для особистого використання. Це один з найбільш зручних варіантів для спільних покупок.

Ми пропонуємо вигідне партнерство, грунтоване на взаємній довірі і повазі. Наш інтернет-магазин реалізує товар по повній передоплаті і гарантує відвантаження продукції відразу ж після зарахування засобів на наш рахунок. Якщо при цьому виникають непередбачені ситуації і невідповідності, всі питання вирішуються швидко відповідно до законодавства України.

Інтернет-магазин Арлекін - кращий вибір для оптових покупок!

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу