Модні тенденції дитячого одягу весни 2016 року

Дитяча мода упродовж тривалого періоду є окремою фешн-індустрією і щорічно відкриває нові горизонти. Їй властиво всюди перекликатися з трендами моди для дорослих, але зберігати власну неповторну суть. Модні тенденції дитячого одягу весни 2016 року у черговий раз це доводять.

дитяча модаДвома основними трендами дитячої моди нинішньої весни стає вуличний стиль з вкрапленнями аристократичних елементів. Так, наймоднішими стануть діти в трикотажних яскравих речах, з актуальними принтами. Величезну затребуваність в забарвленні дитячого одягу отримають клітинка і смужка, разом з тваринами і квітковими принтами. Саме такий модний і високоякісний одяг за прийнятними цінами надає інтернет-магазин Арлекін.

В якості контрасту для недбалого гранжа виступають речі з аристократичним нальотом, в ніжних пастельних тонах. Весняні колекції відрізняються ніжністю і легкістю в кольорах, також великої актуальності набуває фьюжн, де змішуються найрізноманітніші стилі. 

Мода і дітей, і дорослих, вже довго не може обійтися без використання ручних великих в'язаних елементів, з барвистими мотивами. Особливо цікавими будуть варіанти з в'язаними малюнками у верхньому одязі. Окрім цього, весною цього року буде актуальне використання унісекс-стилю в дитячій моді. Спеціалізовані речі, відповідні і хлопчикам, і дівчаткам – самий передовий тренд. 

Модні колекції дитячого одягу весни 2016 року

Модні колекції дитячого одягу від ТМ «Арлекін» весни 2016 року відрізняються великою кількістю квіткових принтів, малюнків і написів на трикотажі – сукнях, штанях, кофтах і спідницях. Втім, яскраві квіткові мотиви і інші принти мають популярність у будь-яку пору року. Весняна мода для маленьких леді відмічає популярність не лише юбок, але також шорт и штанців, в незмінно барвистих забарвленнях.

Одяг для юних джентльменів з колекцій Арлекін 2016 року відрізняється наявністю модних принтів, із зображеннями звіряток, великими і помітними написами, а також всілякими малюнками. 

Таким чином, модні тенденції дитячого одягу весни 2016 року доводять, що дитячий одяг зобов'язаний бути стильним і комфортним, і саме такі предмети можуть легко поповнити гардероб вашої дитини, якщо ви віддасте перевагу трикотажу від ТМ «Арлекін»!

Інтернет-магазин виробника дозволяє зробити вибір з щонайширшого асортименту високоякісних, красивих і зручних речей за самими відповідними цінами. А зробити правильний вибір допоможуть досвідчені консультанти інтернет магазину!

 

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу