Вибір одягу для новонародженої дитини - відповідальний крок

Вибір одягу для новонародженої дитини - відповідальний крок. Від цього залежить комфорт і зручність маленького члена сім'ї. Важливо, щоб одяг не викликав алергію, був теплим і приємним на дотик. Не усі магазини дитячого одягу для новонароджених на 100% Впевнені в якості товару, що надається, тому іноді зробити вибір не так вже і просто. Ми полегшимо вам завдання - тут ви зможете придбати якісний одяг для новонародженого за прийнятною ціною.

Інтернет-магазин брендового одягу для новонароджених

Ми є інтернет-магазином, що розвивається, який спеціалізується на продажі одягу для дітей. Ми розуміємо, що для кожної дитини важливий комфорт, тому пропонуємо виключно якісний одяг від виробника. Наш асортимент постійно оновлюється, так що ви напевно знайдете продукцію за смаком.

Тут ви зможете знайти такі товари, як:

  • Сорочечки;
  • Білизна для новонароджених;
  • Теплий, верхній одяг для осінньо-зимового періоду;
  • Літній одяг;
  • Одяг для сну новонародженого;
  • Одяг для хлопчиків і дівчаток.

Крім того, наш інтернет-магазин надає аксесуари для новонароджених: резиночки для волосся, кільця, обідки і так далі

Як вибрати одяг для новонародженого

Перед купівлею слід ознайомитися із складом тканини. Кращий матеріал для новонароджених дітей - це бавовна і його похідні. Одяг не повинен занадто облягати і бовтатися. Якщо ви не упевнені у розмірі дитини, виберіть модель на розмір менше - це дозволить вашому малюкові рухатися і сильно не сковуватиме його рухи. У складі верхнього одягу допустиме використання синтетичної тканини, але її кількість не повинна перевищувати 20%. Це не торкається спідньої білизни, оскільки тканина куртки здебільшого не доторкається до шкірних покривів немовляти.

Для осінньо-зимового часу можна придбати теплі головні убори, верхній одяг, а також в'язані вироби. Для літнього часу ми рекомендуємо купити боди для хлопчиків і дівчаток, а також різні футболки. Крім того, тут ви зможете вибрати білизняну продукцію для дітей: боягузи, шорти, комплекти і так далі

Одяг новонароджених - Київ

Інтернет пістрявить запитом: "куплю одяг для новонароджених". Але процес купівлі одягу для дитини має бути приємним і легким. Необхідно вибирати тільки якісну продукцію, що не викликає шкірні роздратування і алергію. Крім того, увесь одяг має бути виконаний з натуральних матеріалів, що не дряпають шкіру і не заважають нормальному теплообміну дитини.

У разі, коли у вас з'явилася новонароджена дитина - одяг має бути зручним в носінні, ніде не здавлювати і не пережимати. Якісні аксесуари і білизна допоможуть вашому малюкові відчувати себе комфортно у будь-якій обстановці. А наш інтернет-магазин зможе це здійснити! Адже тут представлені моделі на будь-який бюджет і смак, вам залишилося усього лише вибрати.

Якщо у вас виникнуть які-небудь питання/уточнення стосовно продукції, зв'яжіться з нашою службою підтримки (номери телефонів вказані на сайті). Наші досвідчені менеджери дадуть відповідь на усі питання і допоможуть вирішити виниклі труднощі.

Вибирайте тільки якісне - купуйте одяг для своєї дитини у нас.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу