Вплив кольору одягу на поведінку дитини

Залежність поведінки дитини від кольору вибраного одягу

З самого народження головним орієнтиром практично для кожного малюка стає його мати. Тому немало залежить від того, які речі вибирає вона. Це впливає на смак дитини, який формуватиметься в майбутньому. Для виготовлення дитячих речей часто використовують яскраві кольори, що позитивно впливає на настрій. Вони допомагають зробити простий день цікавішим і яскравішим.

Існує декілька основних кольорів з величезної палітри. Червоний належить до категорії досить агресивних. Він є символом енергії і волі. В якості противаги йому можна вибрати синій, який символізує ніжність і спокій. До основних відноситься зелений. Він символізує упертість. Також варто відмітити жовтий, такий, що означає дружелюбність і теплоту. Окрім основних кольорів є безліч відтінків. Їх потрібно навчитися використати правильно, щоб позитивно вплинути на поведінку дитини.

Вибір одягу рожевого кольору дає можливість скоріше забути якісь негативні емоції, завдяки чому дитина швидше переставатиме капризувати. Носити червоні речі треба дуже акуратно, тому що вони значно підвищують рівень активності, мають унікальну енергетику. Якщо в гардеробі буде надто багато таких речей, агресія може піднятися на новий рівень. Емоційний фон малюка також може ускладнитися.

Жовтий відноситься до найпозитивніших кольорів. Тому одяг, виконаний в такому кольорі, належить до категорії святкового. Він дозволяє змусити дитину посміхнутися, у неї піднімається настрій. За допомогою використання блакитних тонів можна заспокоїти занадто активних дітей. Підвищується при цьому і рівень доброзичливості. Концентрація уваги і стриманість збільшуються, якщо вибирати одяг з синіх кольорів. Такі речі розвміють активність і заспокоюють.

Чому важливо правильно вибирати колір одягу для дітей?

Це не просто чудасія або порожні слова. Від кольору одягу дійсно може мінятися поведінка і настрій дитини. Це визначено психологами. За допомогою яскравого і барвистого одягу можна підняти настрій, перемкнути дитину на позитивний лад. Якщо в одязі надто багато фігур колом, ромбом і інших подібних одного кольору, виникає ризик погіршення поведінки, підвищення агресії. Під час вибору гардеробу краще віддавати перевагу влітку якимсь холодним тонам, а взимку вибирати щось теплих кольорів.

 

Також вас може зацікавити: Дитячий шкільний одяг

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу