Ради батькам як навчити дитину справлятися з різним одягом

Важливість навчання дітей самостійності

Папа або мама можуть без особливих проблем одягнути власну дитину. Це рішення є найпростішим, але не найраціональнішим. Рано чи пізно доведеться вчитися робити все самостійно. Тому краще не відкладати це в довгий ящик. Це важливий елемент розвитку дитини, як фізичної, так і розумової. Коли малюк опанує відповідні навички, він зможе отримати додаткову незалежність, упевненість у власних силах. Додатковою перевагою для батьків стає заощадження часу, який можна витратити на щось інше.

Важливо навчити дитину робити все самостійно, тому як відбувається активний розвиток дрібної моторики рук. Цьому сприяє застібання кнопок і гудзиків. Під час протягування ноги в штанини, а рук в рукави активізується і велика моторика, дитина вчитися утримувати баланс. Паралельно працює мислення, тому що необхідно запам'ятати послідовність. Якщо вимовляти при цьому назву предметів гардеробу, розмір, кольори, можна розвивати і мову. Тому відбувається комплексна дія на дитину, яку можна назвати максимально якісною. Не менш важливо, що дитина починає вчитися вибирати свідомо, враховуючи погодні умови на вулиці, особливості власного смаку. Звичка до порядку є додатковою перевагою, якщо нагадувати малюкові про те, куди варто складати свої речі.

Більшості дітей без батьків одягатися досить важко. Процес є незнайомим для малюка. Це щось абсолютно нове, що потрібно вивчити із самого початку. Рухи для дитини є непростою комбінацією. Батьки у такому разі зобов'язані запастися терпінням, щоб допомогти дитині освоїти науку. Якщо до трьох років дитина все ще не може одягатися самостійно, потрібно надавати йому допомогу у вивченні енергійніше.

Грамотний вибір одягу для дітей

Під час навчання величезну роль грає правильний вибір одягу. Фахівці рекомендують батькам вибирати вільні штани, в яких немає блискавок, замків і застібок. Краще вибирати светри з широкою горловиною, кофти вільного крою. Непоганим варіантом буде придбання одягу, на якому знаходяться візерунки і різноманітні картинки. Це дозволить дітям робити усвідомлений вибір, правильно відрізнятися різні предмети гардеробу, розуміти, де зад, а де перед. Взуття краще вибирати вільне. Оптимальним варіантом вважається модель з липучками.

Також треба ввчити дитину надівати одяг покроково. Не потрібно боятися робити йому підказки, допомагати, щоб він розібрався в основних нюансах.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 500 грн за краще міні-відео!Хочу