Повний список речей необхідних для новонародженого

Майбутні батьки завчасно турбуються про малюка, який скоро з’явиться на світ і купують все необхідне, що знадобиться як мінімум протягом перших місяців. Серед асортименту дитячого одягу легко розгубитися. Як запобігти зайвим витратам і купити виключно те, що дійсно необхідне? Який одяг варто придбати? Ми допоможемо заощадити та купити дитячий одяг, який буде комфортний для малюка!

Базові необхідні речі для новонароджених

Переглянувши різноманіття дитячого одягу, хочеться придбати все і відразу. Чи варто це робити? Питання риторичне. Щоб не витрачати кошти дарма, слід:

  • бути розважливим;
  • обирати виключно те, що дійсно потрібне;
  • знайти постачальників якісного одягу для новонароджених.

Малюку протягом перших місяців життя, знадобиться багато речей. Їх слід купити завчасно.

Назва одягу

Кількість (шт.)

Детальна інформація

Сорочки зі зовнішніми швами

3-4

Вони мають зовнішні шви та виготовляються з натуральних тканин. Такий перший одяг ідеально підходить для новонароджених.

Повзунки

4

Цей зручний одяг може бути як з резинкою на талії, так і з застібками на плечах. Обидві моделі зручні та практичні.

Бавовняні боді з довгими та короткими рукавами

по 2

Вони мають застібки поміж ніг, гарно закривають спину. Боді зручні для дітей, оскільки не натирають шкіру та не зморщуються.

Сліпи (чоловічки)

1-2

Дуже зручна модель комбінезона, яка застібається поміж ніг. Багато батьків обирають сліпи для дітей навіть старшого віку.

Шапочки

2-3

Потрібно купити 2 штуки тоненьких та 1 теплу (по сезону).

Царапки

3

Оскільки новонароджені не вміють контролювати рухи руками, їм необхідно одягати царапки, які захистять від подряпин.

Шкарпетки

3-4

Достатньо купити 2 пари тоненьких, та 1-2 пари теплих і змінювати їх, в залежності від температурних показників.

Комбінезон

1

Їх необхідно купувати по сезону. Моделі трансформери чудово підходять для новонароджених, а в подальшому їх можна використовувати як звичайний комбінезон.

Пінетки

2

Це перше взуття для малюків. Вони виготовляються з тканини чи пряжі і чудово зігрівають маленькі ніжки.

Пелюшки

5-6

Їх зручно використовувати для проведення гігієнічних процедур, в якості легенького одіяла влітку і т. д.

Підгузки

20-30

Їх необхідно обирати, враховуючи приблизну вагу дитини. Достатньо купити 1 упаковку. Оскільки діти швидко набирають вагу, можливо навіть через тиждень доведеться замовляти підгузки більшого розміру. 

Кожен з цих елементів гардероба новонародженого є важливим та необхідним. Кількість може варіюватися, однак хоча би базовий комплект, вказаний в таблиці, варто купити.

Особливості вибору одягу для новонароджених

Одяг для немовлят – це особлива категорія речей, до який висуваються надзвичайно високі вимоги. Серед основних можна виділити наступні:

  • зручність. Всі елементи гардероба новонародженого не повинні мати грубих швів, тісних зав’язок чи гумок. Одяг має бути комфортним для дитини;
  • практичність. Деякі батьки бояться надягати речі немовляті через голову, а малюку це взагалі не подобається. Тому не варто псувати настрій ні дитині, ні дорослим, краще купити зручний та практичний одяг, який можна одягнути легко та швидко;
  • натуральність. В гардеробі немовляти мають бути виключно натуральні речі. Ніжна шкіра реагує на будь-які подразники, тому не варто її «знайомити» з синтетикою;
  • відповідність розміру. Перші 6 місяців дітки активно ростуть та набирають вагу. Тому не слід купувати одяг «в притик». До того ж такі речі незручні для малюків, оскільки обмежують їх активність.

В гардеробі новонародженого має бути доволі багато одягу, тому перед появою малюка потрібно витратити чималу суму на покупку всього необхідного. Однак є способи заощадити та купити комплект речей за доступними цінами.

Одяг для немовлят від виробника

Заощадити кошти та придбати якісні речі для новонародженого недорого більш ніж реально. Для цього потрібно:

  1. Скласти список потрібного одягу.
  2. Вибрати надійного постачальника.
  3. Звернути увагу на акції, знижки, розпродажі.

Одяг для новонароджених українського виробництва коштує значно дешевше, ніж закордонні аналоги. До того ж дітки так швидко ростуть, що навіть не встигають зносити всі куплені речі. 

Український трикотаж дуже популярний навіть за межами нашої країни. Попит на нього обумовлений його натуральністю, безпечністю, високою якістю та доступною ціною. Тому навіщо переплачувати? Купуйте недорогий, але зручний та, головне, безпечний одяг українського виробництва, який буде дарувати комфорт малюку протягом важливого етапу його життя – знайомства з навколишнім світом.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу