Основи вибору дитячого гардеробу на зиму

Основні правила вибору дитячого одягу на зиму

Умовно можна розділити одяг на декілька категорій. Він може бути нижнім, середнім, а також верхнім. Кожен шар виконує свої безпосередні функції, забезпечуючи прийнятний рівень комфорту. Майки і боді з літа можуть згодитися і в зимовий період, якщо дитина ще не встигла з них вирости. До нижньої категорії належать різноманітні натільні речі, наприклад, колготки, трусики, футболки і так далі. Через безпосередній контак з тілом, дуже важливо вибирати тільки продукцію з натуральних і безпечних матеріалів. Оптимальним варіантом вважається бавовна.

Середня категорія є теплішою. На вибір одягу туди залежить вік дитини. Для зовсім маленьких діточок можна вибрати спеціальні костюмчики, наприклад, флісові або махрові. Для діток трохи старше можна вибрати светр, штани, джинси із спеціальною утепленою підкладкою. В якості додаткового утеплення можна вибрати бавовняні підштаники.

Верхній шар вважається дуже важливим. У цю категорію входять куртки, комбінезони і так далі. Такий одяг зобов'язаний забезпечити належний рівень захисту від вітру, холоду і інших подібних чинників. Для новонароджених ідеальним варіантом вважається суцільні комбінезони. Для дітей старше можна вибрати штани з підкладкою і куртку окремо.

Неможливо уявити собі надійний захист дитини взимку без головного убору і інших подібних аксесуарів. Необхідно придбати якісну шапку, яка надійно захистить голову від переохолодження, зможе забезпечити належний рівень комфорту. На шию обов'язково варто надіти шарф, який захистить горло. Важливо вибирати вироби з натуральних матеріалів. Непоганим варіантом вважається вовна. Паралельно варто придбати і теплі шкарпетки, рукавиці. Такий комплект речей дозволить забезпечити комфорт взимку, що дозволить дитині насолоджуватися цією порою року повною мірою, а батьки при цьому не переживатимуть.

Додаткові секрети вибору

Якщо дитина активна, то їй необхідно вибирати одяг для зими з підвищеною міцністю. Ідеально, якщо це буде тканина, яка відштовхує бруд. Це практично і надійно. Мембранна тканина теж дуже непоганий варіант, тому що не пропускає вологу і вітер, дозволяє почувати себе максимально комфортно. Якщо малюк не бігає постійно, як очманілий, можна придбати традиційний одяг. Якщо дитина постійно мерзне, потрібно вибирати максимально теплі речі від перевірених виробників. Це дозволить зберегти маневреність і комфорт. Не варто надівати на дитину багато шарів різного одягу. Краще придбати щось по-справжньому якісне. Такий варіант при порівняно невеликих габаритах здатний надійно виконати безпосередні функції, забезпечити комфорт.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу