Як правильно одягати близнюків

Народження дитини – важливий етап життя у кожній сім’ї. При появі близнюків, не тільки щастя, а й всі клопоти подвоюються. Одним із важливих питань є вибір одягу. Думки про те, як правильно одягати близнюків, різняться. Купувати однакові речі чи різні? Як це рішення може вплинути на дітей? Давайте поговоримо про це детальніше.

Одяг для близнюків: однаковий чи різний?

Народження близнюків – унікальне явище. Ці малюки, які з’явилися на світ з різницею у декілька хвилин, мають незвичний зв'язок. Візуально вони дуже схожі між собою. Але психологи стверджують, що кожен з близнюків – це окрема особистість, тому їх важливо розділяти. Вони мають сприймати себе, як окрему людину, а не доповнення до сестрички чи братика. В іншому випадку, уникнути психологічних та емоційних проблем навряд вдасться, оскільки вони протягом всього життя вважатимуть один одного суперниками, а не близькими людьми.

Одяг – це ідентифікатор особистості. Тому важливо, щоб кожна дитина відчувала свою індивідуальність, унікальність. До того ж, формування дитячого гардеробу – це важливий етап розвитку, протягом якого кожен малюк має зрозуміти, що він є самостійною, винятковою особистістю.

Звичайно, на фотосесію чи свято можна одягнути дітей однаково. Але в інший час, рекомендується обирати їм різний одяг, враховуючи індивідуальні вподобання.

Вибір одягу для близнюків: рекомендації по роках

При покупці дитячого одягу для близнюків, важливо дотримуватися «золотої середини». Наприклад, можна купити однакові по фасону костюми, але різних кольорів. Таким чином вдасться підкреслити індивідуальність та уникнути сцен ревнощів по відношенню батьків до іншої дитини.

При виборі дитячого одягу, слід дотримуватися таких рекомендацій по віку:

  • 0-12 місяців. В цьому віці діткам важливо почувати себе комфортно. Вони не розуміють, в чому одягнені та не звертають увагу на наряди. Тому батьки можуть обирати одяг на свій розсуд;
  • 1-2 роки. Протягом цього періоду починається формування індивідуального смаку. Ці зміни легко помітити, оскільки діти починають капризувати та відмовляються одягати речі, які їм не подобаються. Тому батьки мають враховувати побажання малечі. Наприклад, можна запропонувати близнюкам самостійно обрати принт чи колір піжами, костюма, білизни і т. д.;
  • 2-5 років. Починаючи з 2 років, діти потребують власного простору, особистих іграшок та одягу. Тому дуже важливо надавати близнюкам можливість самостійно обирати фасон та колір нарядів;
  • 5 і більше. Після 5 років, у близнюків мають бути окремі полиці з одягом. Кожен з них в цей період вже може самостійно визначити, які речі до вподоби. Тому необхідно давати їм можливість одягати те, що подобається.

Хоча близнюки дуже схожі, батьки їх легко відрізняють. Однак навіть у близьких знайомих можуть виникнути проблеми. Тому бажано одягати дітей так, аби оточуючі їх також могли відрізнити. Особливо актуальна ця проблема у садочку та школі, бо працівники закладів не можуть на відстані зрозуміти, хто саме з близнюків де знаходиться.

Оновлення гардероба близнюків

Ходити до магазинів разом з близнюками – складне завдання, а змусити їх приміряти одяг ще важче. Оптимальний варіант – оновлення гардероба онлайн, зручно влаштувавшись на дивані. Діткам значно веселіше проводити час разом з батьками, обираючи нові речі за комп’ютером чи телефоном. Переваг такого шопінгу з близнюками доволі багато:

  • батьки самі обирають виробника чи інтернет-магазин з якісним товаром;
  • великий асортимент дитячого одягу за доступними цінами;
  • знижки при покупці товарів на велику суму, акційні пропозиції;
  • регулярні розпродажі, особливо в кінці сезонів;
  • широкий розмірний ряд і т. д.

Замовляючи дитячі речі в інтернет-магазині, можна з легкістю купити однакові по фасону, але різні за кольором верхній одяг, футболки, головні убори і т. д. В стаціонарних магазинах така можливість є не завжди, оскільки асортимент товарів доволі обмежений.

Онлайн-шопінг – це ідеальний варіант для батьків близнюків, які хочуть заощадити свій час, гроші, та не зіпсувати настрій один одному. Такі покупки приносять задоволення всім учасникам цього процесу.

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу