Як вибрати дитячий спортивний костюм

Спортивний костюм - універсальний практичний одяг, присутній в гардеробі практично будь-якої дитини незалежно від віку. Він потрібний для зайняття фізкультурою в школі, згодиться для ігор у дворі, поїздках за місто, для дому. Різноманітність подібних речей на сучасному ринку не може не радувати, але далеко не всі вони виявляться дійсно комфортними, зручними і корисними. У інтернет-магазині «Арлекін» запропонований широкий вибір дитячих спортивних костюмів, розрахованих на різне проведення часу, вік, смаки батьків і дітей. Ми стверджуємо, що здоровий і якісний дитячий одяг має бути доступний за ціною кожній сім'ї.

Матеріал та інші особливості

Часи виняткового використання спортивних костюмів тільки для зайняття спортом пройшли, тому, приступаючи до вибору, слід відштовхуватися від призначення одягу:

  • Для спортивного зайняття в залі потрібна полегшена модель, що вільна, така, що не сковує рухів, з "дихаючих" матеріалів.
  • Для прогулянок на свіжому повітрі, відпочинку за містом підійдуть моделі з трьох предметів, з жилетами, безліччю кишень, капюшоном. Верхнє покриття краще вибирати водонепроникним і захищаючим від вітру.
  • Літні комплекти мають бути виготовлені тільки з натуральних тканин, хорошим варіантом будуть і сітчасті вставки для кращої циркуляції повітря.
  • Зимові моделі для вулиці - з декількома шарами утеплювача, на флісі, м'які і надійно захищаючі від холодного повітря.

Сучасні технології дозволяють створювати високоякісні спортивні костюми з найкращими характеристиками навіть їх спеціальних синтетичних матеріалів. Потому звертати увагу треба і на технологію конкретної тканини, а не тільки на її склад. При ускладненнях з вибором кваліфіковані співробітники магазину «Арлекін» допоможуть визначитися, відштовхуючись від конкретних завдань і потреб.

Спортивні костюми для дітей в "Арлекіні»

Модель і забарвлення також вибирається не лише за власними перевагами. У теплу пору року кофту доведеться знімати і надівати назад, а тому краще вибирати варіант на блискавці спереду. Теплі кофти, що не розстібаються, краще підійдуть на холодну пору, коли їх не знадобиться постійно розстібати для терморегуляції.

Оскільки костюм використовуватиметься дуже інтенсивно, то і колір бажано підбирати не мазкий - темний зелений, синій, бордовий. Проте ми готові запропонувати варіанти із спеціальним просоченням для швидкого і легкого очищення речей. Ці вироби можуть бути і світлими, і найяскравішими - за смаком самої дитини, оскільки забруднення легко буде усунути по поверненню малюка додому.

У нашому асортименті представлені навіть нарядні спортивні комплекти для дітей різного віку. Це чудові рішення для міських прогулянок, що не сковують рухів, дуже комфортні і улюблені дітьми. Одягнувшись в подібний костюм, дитина буде прекрасно себе почувати у будь-якому місці, радіючи яскравому кольору і додатковому декору свого одягу.

Наші фахівці не рекомендують вибирати занадто великий розмір "на виріст". Такі речі ускладнюють рухи, заважають. Цей предмет гардеробу навіть при найвищій якості використовуватиметься настільки часто, що купівля його з розрахунком на декілька років не виправдається: дитина із задоволенням зносить свою обновку набагато раніше. Враховуючи, що вартість найякісніших дитячих комплектів в нашому магазині дуже доступна, ви зможете без удару по бюджету при необхідності купити малюкові новий костюм.

Також вас може зацікавити: Дитяча нижня білизна

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу