Дитячий осінній одяг: куртка на будь-яку погоду

Особливості вибору дитячої осінньої куртки

Коли приходить осінь, потрібно серйозно замислитися про використання високоякісної куртки, що підходить під конкретний сезон. Придбати її краще заздалегідь, щоб потім в судорожних спробах не намагатися знайти її в терміновому порядку. Дитина на вулиці повинна почувати себе затишно і комфортно. Для цього невід'ємним атрибутом вважається куртка. Вона підійде і для дівчаток, і для хлопчиків. Головне вибирати її з урахуванням деяких нюансів.

Для маленьких дітей краще вибирати куртку, довжина якої буде приблизна до середини стегна. Така модель дозволить захистити від вітру, холоду, прикрити спину. Дуже важливо, щоб в районі попереку тіло не було відкрите. Така модель забезпечує надійний захист. Якісні манжети на рукавах є додатковим захистом від холодних вітрів. Бажано, щоб на куртці був присутній і капюшон, який є надійним захистом від випадкових опадів.

Для маленьких дітей рекомендується вибирати куртки з блискавками. Гудзики не самий практичний варіант, тому що вони можуть відірватися, загубитися. Через це доведеться робити ремонт, а виріб тимчасово втратить свою функціональність. Незручно ходити в не застебнутій куртці, особливо в холодну погоду. Непоганим вибором буде модель з великою кількістю кишень, в які маленькі дітки люблять розкладати різноманітні дрібниці. Для хлопчиків бажано вибирати темні, немаркі моделі. Дівчаткам напевно припаде до смаку щось світле або ніжне.

Матеріал є дуже важливим чинником, який повинен лежати в основі вибору. Осіння куртка має бути зроблена з водостійкої тканини, відрізнятися міцністю і надійністю. Осінь може бути холодна, через що краще вибрати моделі з додатковим підстьобуванням. Вона може виготовлятися з різних матеріалів. Кращим вважається щось натуральне, наприклад, овчина або пух.

Яка куртка витримає будь-яку погоду?

Осінь є такою порою, коли погода може мінятися кілька разів в день. Воднораз світить сонце, а вже через декілька хвилин ллє дощ і дме сильний вітер. Тому потрібно потурбуватися про надійний захист дитини від подібних чинників. Хороша функціональна куртка стане дуже важливим елементом гардеробу. Добре, коли до неї можна прикріпити внутрішню підкладку для забезпечення потрібного рівня тепла. Знімний капюшон також є важливою перевагою. Манжети мають бути в наявності. Якщо на вулиці тепло, їх легко закотити. Коли настає холод, вони забезпечують додатковий комфорт. Потурбуватися варто про дизайн. Він може бути одночасно привабливим і практичним.

 

Детальніше можна подивитися в розділі: Дитячий верхній одяг

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу