Ціна - відповідає якості

виробник дитячого трикотажного одягуТМ Арлекін - виробник дитячого трикотажного одягу. Для виробництва своєї продукції, ми закуповуємо тільки високоякісні трикотажні полотна, використовуємо сучасне устаткування і кваліфікованих працівників, що дозволяє нам забезпечувати високу якість виробів.

Щоб ніжна і чутлива шкіра дитини залишалася без роздратувань, треба підбирати "дихаючий" і гіпоалергенний одяг. Закуповуючи полотно, ми уважно дивимося і перевіряємо, щоб до складу входили тільки натуральні нитки. ТМ Арлекін пропонує тільки якісний товар.

Наш модельєр робить лекала за ДСТУ, тому ви можете бути впевненні, що всі розміри відповідають стандартам. Швачки ретельно прошивають вироби, контролюючи кожен сантиметр шва, щоб не було пропусків і заломів. Кожна модель пошита акуратно і якісно, тому ваша дитина почуватиме себе максимально комфортно, а мама буде спокійна за свою дитину.

У нашому інтернет-магазині ціна повністю відповідає якості, оскільки все логічно враховано і прораховано, узяті всі витрати на полотно, виготовлення і пошиття виробу. Вам залишається тільки придбати товар за низькою ціною і переконатися в якості полотна і самого виробу!

 Із задоволенням чекаємо вас на сторінках нашого інтернет-магазину, будемо раді підказати і допомогти. Приємних покупок!

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу