Блузи і топи від ТМ Арлекін. Нова колекція!

Легкі блузи і топи для дівчаток - це те, чого так бракує для остаточної комплектації літнього дитячого гардеробу. Пропонуємо вам красиві трикотажні блузи і топи від ТМ Арлекін - яскраві обновки для улюблених малюків.

дитяча трикотажна блузаДитячі блузи і топи з трикотажу, які можна купити в нашому інтернет-магазині, не лише красиві, але і дуже комфортні. Вони не сковують рухів, не заподіюють дискомфорт, відмінно регулюють теплообмін між шкірою дитини і довкіллям, а ще відрізняються широким різноманіттям фасонів. Такий одяг можна вільно одягати з шортиками, трессами, трикотажними і джинсовими спідничками і створювати найрізноманітніші по стилю і колірному рішенню ансамблі.

Дитячі трикотажні блузи і топи

Трикотажні блузи з нової колекції ТМ Арлекін - м'які і приємні на дотик. Для їх пошиття ми використали натуральне трикотажне полотно, в структуру якого входить невелика кількість лайкры, що надає тканини пружність і еластичність. Завдяки цьому, блузи відмінно розтягуються і повторюють усі рухи тіла малюка, легко знімаються і одягаються, що дитина може зробити навіть самостійно.

При розробці кожної моделі, ми намагалися використати оригінальні варіанти декору, незвичайні комбінації різних по структурі і забарвленню матеріалів. Завдяки цьому, ви отримали можливість купити вироби для усіх випадків життя. У нашій колекції ви знайдете і звичайнісінькі непомітні вироби, і розкішні наряди для літніх виходів у світ, дитячі блузи і топи, прикрашені воланами, вишивками, малюнками, бантиками, стразами, а також безліч іншого одягу для дітей.

Заходьте в каталог і вибирайте дитячий одяг, а ще краще - зробіть це зі своєю дитиною. Упевнені, ви проведете чудовий час разом і отримаєте тільки позитивні емоції!

Ми працюємо по всій Україні

Даруємо 1000 грн за краще відео!Хочу